Gruppebilde av de ansatte i Voss Kommunikasjon

Kontakt

Kart til Voss Kommunikasjon

Opningstider

Kontor

Man-fre 08:00-16:30

Butikk

Man-fre 09:00-16:30

Laurdag 10:00-15:00

Send oss ein e-post

Me ser fram til å høyre frå deg!

Takk! Me tek kontakt med deg snart.
Oida! Noko gjekk gale. Ver vennleg og prøv igjen.

Våre tilsette

Monica Hommedal

Monica Hommedal

Sal/butikk
98045795monica@vossk.no
Sveinung Egdetveit

Sveinung Egdetveit

IT-konsulent
91525728sveinung@vossk.no
Vegard Bryn

Vegard Bryn

Sal/kontroller
91375033vegard@vossk.no
Stine Ersland Bleie

Stine Ersland Bleie

Sal/butikk
91375017stine@vossk.no
Tommie Lentjes

Tommie Lentjes

IT-konsulent
91375016tommie@vossk.no
Brede Velure Rokne

Brede Velure Rokne

IT-konsulent
94814012brede@vossk.no
Bård Magnus Fatland

Bård Magnus Fatland

Rådgjevar Bedrift
99519999bard@vossk.no
Marianne Sandvik

Marianne Sandvik

Rådgjevar Bedrift
91375013marianne@vossk.no
Sverre Midlang

Sverre Midlang

Senior IT-konsulent
91375024sverre@vossk.no
Gøran Fimreite

Gøran Fimreite

Senior IT-konsulent
91375023goran@vossk.no
Frank Pedersen

Frank Pedersen

Senior IT-konsulent
91375012frank@vossk.no
Tom-Erik Jensen

Tom-Erik Jensen

Sals- og marknadssjef
91375004tom@vossk.no
Roger Hovland

Roger Hovland

Dagleg leiar
91375009roger@vossk.no
Espen Selvik

Espen Selvik

Rådgjevar Bedrift
90770512espen@vossk.no